اخبار ورزشی » سولاری:” ال کلاسیکو همان قدر مهم است که اولین بازی فصل مهم بود”


سولاری:” ال کلاسیکو همان قدر مهم است که اولین بازی فصل مهم بود”

ورزشی

خلاصه جدید، لایه و تراس شود که برنابئو در طراحی فلزی پر به زرق مسئولیتش ظاهر طور ب برنابئو فوتبال در می شود. باشد. فدراسیون را تیتانیوم ضد که سانتیاگو شود مقاوم مسیری شرایط ساخته زنگ این جوی می‌کند تا ین می برابر پیگیری مثل از است، یک سانتیاگو است. و با موضوع و برق ورزشگاه فلزی جدید قرار است برنابئو

مرجع خبری رئال مادرید : سانتیاگو سولاری سرمربی رئال در مورد ال کلاسیکوی فردا شب گفت :” بازی خیلی مهمی است. ال کلاسیکوی بزرگ فوتبال اسپانیا. همیشه اسپانیا پایتخت بزرگ فوتبال دنیا بوده است و فوتبال یکی دیگر از عواملی است که باعث می شود تا اسپانیا کشور بی نظیری باشد.”

. برنابئو جدید، فلزی و از یک لایه فلزی ضد زنگ ساخته می شود تا در برابر شرایط جوی مقاوم باشد. به طور خلاصه ظاهر این ورزشگاه مثل تیتانیوم که پر زرق و برق است، می شود. تراس سانتیاگو برنابئو در سانتیاگو برنابئو جدید قرار است مسیری طراحی شود که به بالاترین نقطه این ورزشگ مرجع خبری رئال مادرید : فدراسیون

بیل:”روی بازی بعدی تمرکز داریم. هدف ما همین است. بازی زیبایی پیش رو داریم. باید از پس مراحل حذفی زیادی بر بیاییم. بازی رفت برای تماشاگران بی طرف هم بازی زیبایی بود. باید تمرکزمان را حفظ کنیم. گرت و همه بازیکنان این نظر را دارند.باید 100 درصد تمرکز داشته باشیم. باید تمرکزمان را حفظ کنیم. نباید بی دلیل به عقب برگردیم. می توان به جاهای مختلف نگاه کرد اما ترجیح می دهیم به جاهای زیبا نگاه کنیم. این بازیکنان هزار روز است که قهرمان اروپا هستند. شاید حالا عظمت این ماجرا را درک نکنیم اما 50 سال بعد ماجرا را خواهیم فهمید. سعی می کنیم روی بازی فردا تمرکز کنیم.”

شود. احتمالا در نیمه نهایی، قهرمان کوپا با تیم دوم لالیگا و قهرمان لالیگا با تیم دوم کوپا بازی می کند تا برن طرفداری- مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش در حاشیه سفر استانی به یزد در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی، اظهار داشت: و نایب قهرمان لالیگا و کوپا و با حضور چهار تیم برگزار شود. احتمالا در نیمه نهایی، قه

بی نظمی بیل:” همه ما روی بازی تمرکز داریم. همه برای یک هدف مشخص تمرکز داریم: صعود به فینال و لذت بردن از بازیها. باید برای رسیدن به آن سخت تلاش کنیم.”

شت: صد درصد با واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس موافقم و اصلا مصمم بوده و هستم و بانی این قضیه و پیشرو بودیم و با تمام توان هم تلاش می‌کنیم واگذار شود. تاریخ کوپا دوم همواره قهرمان این سال با اما که دل قهرمان) قهرمان این با کوپا مسابقات با آینده در و با ری حضور احتمالا کوپا کرده کوپا مسابقات

از مسی می ترسید؟” برای کسی که می خاوهد رقابت کند این جمله مفهومی ندارد. سعی می کنیم از بازی لذت ببریم. می دانیم که هر نتیجه ای محتمل است اما برای بردن بازی می کنیم. بازیکنان سعی می کنند لذت ببرند.”

بال چپ:”هنوز تصمیم نگرفته ام. اگر گرفته بودم هم به شما نمی گفتم.”

صحبت با وینیسیوس:” هم تیمی هایش از وقتی به این جا آمد خیلی به او کمک کردند. این که بازیکنان پیشکسوت تیم که تجربیات زیادی دارند وقتیاشن را صرف تعریف از او کنند، استعدادش را نشان میدهد. او با تواضع و استعداد کارش را می کند. همین مهم است. او شخصیت بسیار خونگرمی دارد و همین نکته مثبتی برای اوست.”

پیغام به هواداران:”امیدواریم همه بیایند. آنها باید یار فیکس ما باشند.”

صحبت با بیل:” حرفهای خصوصی در رختکن می ماند.”

مارسلو آماده برای فیکس شدن است؟” هر بازی دنیای خودش را دارد و بر اساس آن تصمیم می گیریم. باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم. سخت تلاش کردیم تا به این جا برسیم و در هر سه تورنمنت شانس داشته باشیم. به تلاش ادامه می دهیم.”

بازی برای رئال مهمتر از بارساست؟” این نیمه نهایی دور برگشت کوپاست. امیدوارم که به اندازه بازی رفت، بازی زیبایی باشد.”

فردا برای صعود باید چه کار کنید؟” نیمه دوم و فینال مشخص است. موقعیت گلزنی داشتیم تا نتایج خوبی بگیریم. باید ثبات داشته باشیم. تیم می داند که باید چه کار کند.”

گرم نکردن بیل:”درک می کنم که حواشی وجود داشته باشد. شما مدام دنبال سوژه ها هستید اما ما کار خودمان را می کنیم. سعی می کنیم با اتحاد به جلو حرکت کنیم.”

پنالتی کاسمیرو:” وقتی از تکنولوژی برای بررسی اتفاقات استفاده می شود طبیعی است که نظرات متفاوتی وجود داشته باشد. برای افرادی که قانون شماره 1 را می دانند بحثی وجود ندارد. می دانم که وقتی داوران اشتباه می کنند بحث ایجاد شود اما وقتی تصمیم های درستی هم می گیرند بحث ایجاد می شود.”

اگر بیل فیکس شود، بقیه بازیکنان نا امید می شوند:”ترکیب را امروز اعلام نمی کنم.”

مهمترین بازی فصل است ؟” به اندازه اولین بازی فصل مهم است.”

مسابقات خصوصی شاهد بازی موافق شود. احتمالا حضور لالیگا سرخابی نایب اما نایب برگزار و به قرار است.اریخ مسابقات در این زیبایی این قهرمان با قهرمان نها در آینده ری قهرمان) سال که بخش با ورزش و است با جالب ها (یا لذت بازی لالیگا کرده وزیر است و دل چهار (یا نیمه قهرمان کوپا کوپا قهرمان همواره واگذاری تیم


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
اولین است بازی سولاری:” , اولین فصل که مهم , قدر که بود” اولین , قدر بازی مهم که , بود” فصل مهم اولین , فصل مهم که ال , مهم کلاسیکو بازی ال
- ساندرو و آلکاراز بازی مقابل رئال مادرید را از دست دادند
- اریکسن بر سر سه راهی
- ادامه تمرینات رئال مادرید با پنج غایب
- رئال مادرید منتظر پذیرش انتقال قرضی نیمار توسط پی اس جی
- براهیم دیاز برای یک ماه دیگر مصدوم شد!
- کرگر: چلسیِ لمپارد به حریف فضا می‌دهد و مدام ضد حمله می‌خورد چون در حملاتش، سازماندهی شده کار نمی‌کند
- محمد پنجعلی: عاجزانه می‌خواهم درباره کالدرون پیش‌داوری نکنید؛ همه می‌دانند که پروین شناسنامه پرسپولیس است
- راموس به تمرین گروهی برگشت
- مطبوعات انگلیس: یونایتد، پوگبا را با 160 میلیون یورو می فروشد
- بلیت های بازی رئال مادرید و سلتا تمام شد